Jak utrzymać zainteresowanie dzieci starymi zabawkami?🤔

dać starym zabawkom nowe życie – znacznie wydłużony czas ich użytkowania i zabawy nimi.

Łączniki TOY2 Track Connectors umożliwiają połączenie drewnianych torów kolejowych (np. z BRIO® lub IKEA) z klockami DUPLO® lub podobnymi.

Łączniki TOY2 Track Connectors nie tylko łączą zabawki, ale również dzieci i dorosłych!

„Naszym zdaniem Track Connectors to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Szybko zauważyliśmy, że nasze stare zabawki wracają do łask”

Szybko zauważyliśmy, że stare zabawki naszych dzieci, także tych w wieku 13 i 15 lat, wróciły do łask u wszystkich naszych dzieci. Sprawdzają się świetnie i są dobrze zopasowane. Zauważyliśmy, że poza tworzeniem pięknych, nowych konstrukcji, dzięki klockom DUPLO do budowania np. stacji, nasze dzieci ponownie stały się kreatywne. Drewniane zabawki też zostały wyciągnięte z szafy i zanim się zorientowaliśmy, mieliśmy w salonie kompletne miasto. Połączenie tych dwóch światów to ogromny sukces!
-- go-or-no-go.nl

Kup tutaj :

ClausLEGO + BRIO = mnóstwo zabawy dla dzieci
Read More
Bardzo oryginalna koncepcja, w której można używać klocków LEGO DUPLO razem z torami kolejowymi BRIO. Dzieci są naprawdę szczęśliwe, że mogą połączyć swoje ulubione zabawki i budować tory kolejowe (w 3 wymiarach) z LEGO DUPLO.
Solvej JensenFantastyczny pomysł i mnóstwo radości podczas zabawy
Read More
Połączenie klocków Lego duplo z pociągami Brio to genialny pomysł. Dzieciaki (5 i 7 lat) bardzo długo bawiły się i odkrywały nowe tory kolejowe. To była przyjemność i świetna zabawa. Właściwie to musimy kupić ich więcej 🙂
KarinaTrackconnectors – wysokiej jakości czas dla całej rodziny
Read More
Trackconnectors to prosty, ale genialny wynalazek. Z ich pomocą zarówno Briotraintrack jak i Duplobricks dostają nowe życie, a budowanie staje się ekscytujące zarówno dla małych jak i dużych dzieci, a nawet rodziców i innych dorosłych. Kilka miesięcy temu kupiłam duże opakowanie Trackconnectors dla moich wnuków. Cała rodzina od tego czasu zaczęła wspólnie tworzyć ciekawe projekty budowlane, a my „musieliśmy” dokupić jeszcze więcej łączników torów, bo plany się rozrosły. Możemy polecić Squar3d, Toy2 i Trackconnectors.
Previous
Next